Kolekce od Vinaře roku 2015 - Mikrosvín Mikulov

 po stříbrném loňském úspěchu si vinařství v letošní soutěži Vinař roku 2015 došlo až pro zlato a obsadilo 1.místo.Jejich vína patří k tomu nejlepšímu v naší republice a stojí za to je ochutnat.

 

Celá kolekce - cena 1263,- Kč

Můžete si ji poskládat samostatně z výběru těchto vín.

Muller thurgau 2013 pozdní sběr Flower line 0,75 - 189,- Kč

Citrónově žlutá barva. Vůně svěží s ovocným charakterem. Jemná vůně mandarinek, angreštu a hrušek vytváří velmi příjemně podmanivý dojem. Chuť je šťavnatá s výrazným ovocným nádechem. Svěží kyselinka ladí se zbytkovým cukrem a dělá z vína nezapomenutelný zážitek.

Rulandské bílé 2013 pozdní sběr Flower line 0,75 - 199,- Kč

Mladé svěží šťavnaté víno. Vůně sušených banánů a vanilky. Chuť limetky a mandarinek dělá z tohoto vína velmi příjemného společníka. Vyvážený poměr zbytkového cukru a kyselinky víno harmonizuje a vytváří velmi elegantní celkový dojem.

Rulandské modré 2014 rosé pozdní sběr Flower line 0,75 - 199,- Kč

Víno lososové barvy. Malinovo-ostružinová vůně s krémovou stopou se ve skleničce příjemně rozvíjí. Chuť vyvážená se svěžími tóny lesních jahod a malin. Dlouhá dochuť lesního ovoce se smetanou příjemně podráždí všechny vaše smysly.

Ryzlink rýnský 2013 pozdní sběr Flower line 0,75 - 198,- Kč

Víno citronově žluté barvy. Vůně je plná a kořenitá. Plné květnaté aroma s ovocným nádechem působí svěže a mladistvě. Na závěru pak můžete cítit lehké rozinkové pohlazení. Chuť je šťavnatá a přímá s dlouhou meruňkovou dochutí.

Ryzlink vlašský 2012 VOC Goldhamer 0,75 - 259,- Kč

Ve vůni se spojují lehce květnaté tóny s jemnou mineralitou a nádechem vlašských ořechů. Chuť je minerální a kořenitá, se šťavnatou dochutí divokých švestek. Příjemná kyselinka dodává vínu nádhernou délku, doplněnou o minerální dochuť.

Sauvignon 2014 pozdní sběr Flower line 0,75 - 219,- Kč

Víno zelenkavé barvy s bohatou a intenzivní vůní, v níž můžete cítit tóny rybízového dřeva a černého rybízu. Chuť je příjemně šťavnatá s krásnou dochutí bezového sirupu.

 Příjemné chvíle s kvalitními víny

Vám přeje Český archiv vín

 

 

 

VINAŘSTVÍ

Chateau Mourgues Du Gres

Chateau Mourgues Du Gres

      více zde

Furlan

Furlan

"Energický muž, s hrubou rukou a tváří zjizvenou sluncem, s kořeny v jeho zemi hlubšími než jeho vinice" - jedná se o citát z pamětí na dědečka ... více zde

Valihrach Josef

Valihrach Josef

 Valihrachovou doménou jsou vyzrálá vína. O firmu se stará on, bratr František a obě rodiny. Svou strategii postavil na myšlence, že vína, která ... více zde

Coteaux Peluic

Coteaux Peluic

Coteaux Peluic – Velké Bílovice   První část jména vinařství COTEAUX [koto:] – svahy, stráně, kopce, symbolizuje spojení francouzského stylu ... více zde

NOVINKY
E-MAILEM