Kolekce od Vinaře roku 2015 - Mikrosvín Mikulov

 po stříbrném loňském úspěchu si vinařství v letošní soutěži Vinař roku 2015 došlo až pro zlato a obsadilo 1.místo.Jejich vína patří k tomu nejlepšímu v naší republice a stojí za to je ochutnat.

 

Celá kolekce - cena 1263,- Kč

Můžete si ji poskládat samostatně z výběru těchto vín.

Muller thurgau 2013 pozdní sběr Flower line 0,75 - 189,- Kč

Citrónově žlutá barva. Vůně svěží s ovocným charakterem. Jemná vůně mandarinek, angreštu a hrušek vytváří velmi příjemně podmanivý dojem. Chuť je šťavnatá s výrazným ovocným nádechem. Svěží kyselinka ladí se zbytkovým cukrem a dělá z vína nezapomenutelný zážitek.

Rulandské bílé 2013 pozdní sběr Flower line 0,75 - 199,- Kč

Mladé svěží šťavnaté víno. Vůně sušených banánů a vanilky. Chuť limetky a mandarinek dělá z tohoto vína velmi příjemného společníka. Vyvážený poměr zbytkového cukru a kyselinky víno harmonizuje a vytváří velmi elegantní celkový dojem.

Rulandské modré 2014 rosé pozdní sběr Flower line 0,75 - 199,- Kč

Víno lososové barvy. Malinovo-ostružinová vůně s krémovou stopou se ve skleničce příjemně rozvíjí. Chuť vyvážená se svěžími tóny lesních jahod a malin. Dlouhá dochuť lesního ovoce se smetanou příjemně podráždí všechny vaše smysly.

Ryzlink rýnský 2013 pozdní sběr Flower line 0,75 - 198,- Kč

Víno citronově žluté barvy. Vůně je plná a kořenitá. Plné květnaté aroma s ovocným nádechem působí svěže a mladistvě. Na závěru pak můžete cítit lehké rozinkové pohlazení. Chuť je šťavnatá a přímá s dlouhou meruňkovou dochutí.

Ryzlink vlašský 2012 VOC Goldhamer 0,75 - 259,- Kč

Ve vůni se spojují lehce květnaté tóny s jemnou mineralitou a nádechem vlašských ořechů. Chuť je minerální a kořenitá, se šťavnatou dochutí divokých švestek. Příjemná kyselinka dodává vínu nádhernou délku, doplněnou o minerální dochuť.

Sauvignon 2014 pozdní sběr Flower line 0,75 - 219,- Kč

Víno zelenkavé barvy s bohatou a intenzivní vůní, v níž můžete cítit tóny rybízového dřeva a černého rybízu. Chuť je příjemně šťavnatá s krásnou dochutí bezového sirupu.

 Příjemné chvíle s kvalitními víny

Vám přeje Český archiv vín

 

 

 

VINAŘSTVÍ

Nové Vinařství

Nové Vinařství

 Nové Vinařství – Drnholec (Mikulovská vinařská oblast) Nové Vinařství je mladá společnost vyznávající inovativní přístup k pěstování révy ... více zde

Sůkal Milan

Sůkal Milan

Rodinné Vinařství Sůkal – Nový Poddvorov (Slovácká vinařská podoblast) Rodiná vinařská firma založena v roce 1991. Už praděd Sůkal vinařil a patřil ... více zde

HRDINA a dcera

HRDINA a dcera

Pan vinař a hlava i srdce rodinného vinařství pan Jaroslav Hrdina pochází z Velkých Bílovic. Obhospodařuje celkem 5Ha vinic kolem této významné ... více zde

Chateau De Tracy

Chateau De Tracy

   Majitel vinařství hrabě Henry d´Estetutt d´Assay    Chateu Tracy - Pouilly Fumé   více zde

NOVINKY
E-MAILEM