Naše služby

Naše služby

Gastronomický servis

Český archiv vín Vám nabízí kompletní servis vín, připravený na míru - přímo pro Váš provoz. Základem je individuální přístup ke každému odběrateli, respektující zejména typ a polohu provozu, v neposlední řadě také strukturu zákazníků a osobní přání provozovatele. Vinné lístky jsou sestavovány téměř výhradně z vín produkující malá nebo střední vinařství v ČR i zahraničí. Při výběru se přitom opíráme o dlouholetou znalost konkrétního vinařství, jeho technologie a komplexní přehled jednotlivých partií vín. Nabízená vína jsou pak zejména podle poměru kvalita/cena, vyrobeného množství a typu podniku zařazena do těchto kategorií:

Kategorie GOURMET:

Vína z této kategorie jsou určena pro špičková gastronomická zařízení. Nabízíme zde přísně vybrané malé partie té nejvyšší kvality. Vína jsou vybírána za účelem snoubení s daným pokrmem a cílem je neopakovatelný gurmánský zážitek. Vína této kategorie jsou určena pouze pro top gastronomii.

Kategorie GASTRO:

V této kategorii najdeme výborná vína za rozumnou cenu, vína různých typů a projevů, která mají tvořit kostru vinného lístku, každého dobrého podniku. Vína z této kategorii nejsou k dispozici v síti obchodních řetězců a dávají tak možnost nabídnout konečnému zákazníkovi něco víc než jen běžné víno.

Kategorie BAR:

Zde najdeme vína tzv. "na cenu", přesto vždy pečlivě vybíraná tak, aby vždy v daném cenovém intervalu splňovalo vaše představy.

Kategorie - Logistika:

Každý den jsou pro Vás připraveni naši pracovníci vyřídit a doručit objednávku pořádku a včas. Závozy realizujeme vlastní rozvážkovou službou přímo ze skladu v Praze, Pardubicích a Boskovicích.

Služby:

- sestavení vinného lístku s ohledem na typ provozu a přání provozovatele

- školení personálu a podpora prodeje

- tisk a dodávky vinných lístků, včetně popisků s charakterem vína a desek

- překlady vinných lístků do světových jazyků dle požadavků provozovatele

- rychlé dodávky vín přímo na jednotlivé provozy

- rezervace partií vín dle přání zákazníka

- informační servis pro zákazníky

- rychlé vyřízení případné reklamace

Skladování:

Kvalita skladování vín je pro nás prioritou. Vína jsou uložena v poloze naležato při kontrolované konstantní teplotě a vlhkosti ve sklepích v Praze Radotíně nebo přímo v ležáckém sklepě ve Valticích na Moravě.

Motivační program:

Připravili jsme pro Vás pružný motivační program, který každému odběrateli umožní získat na základě realizovaných objednávek přístup k zajímavým bonusům, cenám nebo špičkovému vybavení vaší restaurace, baru, vinotéky ... pro více informací o motivačním programu.

Vinný Catering:

Zajišťujeme servis vín na různých akcích (svatby, párty, slavnosti, plesy apod.).

Půjčujeme vinné sklo, chlazení a výčepy vín. Poskytujeme odborný personál.

Zajišťujeme řízené tematické ochutnávky pro firmy i jednotlivce.

Vinařství Více vinařství

Finca Las Moras

Více →

FURLAN Societa Agricola s.s.s

  Furlanský vinařský dům je výsledkem práce vinařské rodiny zakořeněné na tomto území. Bratři  Amedeo, Alberto a Moreno respektují tradici ve které poktačují a navazují tak na práci svého otce. Vinice … Více →