
Extra Brut je Blanc de Noirs, vyrobený ze 100 % z Pinot noir, který vám nabízí přímočarý zážitek a vrací vášeň mládí. Jeho svůdný charakter se dokonale hodí k různým pokrmům, díky čemuž je Extra Brut preferovanou volbou pro elegantní brunch s mořskými plody a ústřicemi.

Víno má brilantní žlutou barvu. Výrazná aromatika vyzdvihující zejména tóny zralého tropického ovoce (ananas, liči) a angrešt. V chuti je víno harmonické s příjemnou mineralitou a svěžestí.


Víno s oříškovo-medovou chutí. Klasický a krásný vlašák z Podpálaví.

Víno s oříškovo-medovou chutí. Klasický a krásný vlašák z Podpálaví.

Překvapivě svěží polosladká Pálava se spíše jemnějším elegantním projevem a tóny čerstvé hroznové šťávy a osvěžujících citrusů, díky živé kyselince potěší velmi dobrou až nebezpečnou pitelností.

Víno, kterému vždy sluší alespoň 2 roky, aby krásně vyzrálo a zušlechtilo se. V chuti najdete ostružiny, sušenou švestku a švestková povidla. Zrálo ve francouzských sudech barrique.

Víno vyrobeno z odrůd Garnacha, Carignan a Cabernet Sauvignon.. Krásně vybalancované víno intenzivně rubínové barvy. Ve vůni dominuje černé ovoce - zejména černý rybíz a borůvky. Na patře je to vínko hebké, jemné s příjemně zapracovanou tříslovinou, v chuti se objevují též tóny třešňového kompotu a vanilky. Dochuť je dlouhá i díky 16 měsíčnímu zrání v dubových francouzských a amerických sudech. Jedinečnost tohoto vína podtrhuje originální etiketa. Doporučujeme!

Barva vína je tmavě červená. Ve vůni najdeme tóny sladkého dřeva a vanilkového lusku. Plná kořenitá chuť se utváří zráním v barikových sudech.

Víno rubínově červené barvy, s vůní ostružin a červených višní chutí připomínající červené lesní plody se sametovou tříslovinou. Skvěle se hodí k telecímu a k zvěřině.

Víno světle zlaté barvy se zelenými odlesky. Vůně výrazná, aromatická, květinová. Chuť plná, suchá, s tóny cukrového melounu a zralých hrušek. Dochuť středně dlouhá
Sytě červená barva se širokým cihlově zbarveným meniskem. Vůně je čistá, intenzivnější s tóny sušených a konfitovaných třešní, vlašských ořechů a pečeného dřeva. Chuť je čistá, šťavnatá, s velmi dobrou ovocností, kde dominují třešně, drobné červené bobulové ovoce a ušlechtilé dřevo. Velmi dlouhý závěr.

Víno je zlatožluté barvy. Ve vůni se pojí ovocné, květinové tóny s ušlechtilým dotekem dubu. V chuti je svěží, dlouhé, harmonické, ušlechtilé. Doporučujeme podávat k pokrmům s chřestem.

Bílé suché víno s výrazným aroma listu černého rybízu, angreštu a citrusů. Velice atraktivní a moderní víno s vysokou primární aromatickou. V chuti příjemné osvěžující jemným nádechem meruňky.. Hibernal vznikl mezidruhovým křížením odrůd Seibel 7053 a Ryzlink rýnský.

Víno bohaté tmavě červené barvy s vůní zralého černého ovoce a elegantními květinovými tóny doplněné o aroma opékaného dubu. Chuť je elegantní a ovocná s výraznými taniny doplněné svěží kyselinkou. Zrálo 9 měsíců v nových dřevěných francouzských sudech.

Víno vzniklo spojením tří nejobvyklejších odrůd oblasti Douro. zrálo 9 měsíců v dubových nových i použitých sudech, kde získalo nezaměnitelnou vůni a chuť. Vůně nahrává červenému bobulovitému ovoci s květinovým nádechem; v chuti je šťavnaté, ovocné, v dochuti můžeme najít stopy toastu. Elegantní víno, které je možno naplno vychutnat nyní, je vhodné též k archivaci.

Lehké svěží víno letní víno s jemným perlením v ústech, příjemným ovocným aroma a v ústech s tóny zralého ovoce. Vino Verde Rosé je vínem osvěžujícím, lehkým (10,5%alc) vhodným na celodenní (nejn bazénové) popíjení :-)

Příjemné a lehce pitelné víno s dotekem zrání v sudu (4-6 měsíců 40 %), kterému vděčí za vyváženou a jemnou chuť, připomínající švestky a sušené třešně.